Zdrowie

Profesjonalne przeprowadzanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET

29 kwietnia 2021

Możliwości, jakie daje test prenatalny NIFTY Plus są nieocenione. Badanie to umożliwia wykrywać sporą gamę zaburzeń oraz wad płodu już od dziesiątego tygodnia ciąży. Badanie to wlicza się do nad wyraz precyzyjnych, wobec czego jego wykrywalność określa się na poziomie 99%. W centrum medycznym Blumedica test nifty poznań udostępniony jest w trzech wariantach: BASIC, STANDARD oraz PLUS. Różnią się one między sobą obszarem wykrytych nieprawidłowości. W zależności od tego, jakie badanie jest zrobione, na takie też zaburzenia wskazuje. Ich szczegółowy opis umieszczony jest na stronie internetowej.

Test prenatalny NIFTY doceniany jest za dokładność pomiaru oraz za to, że jest kompleksowy oraz nieinwazyjny. To badanie genetyczne rekomendowane jest przyszłym mamom, a szczególnie tym, które mają powyżej 35 lat, jeśli badanie przesiewowe ukazało u nich wysokie niebezpieczeństwo pojawienia się aneuploidii, a także u tych kobiet które miały stwierdzone zaburzenia chromosomów u siebie albo w rodzinie. Warto mieć pojęcie o tym, że zaburzenia genetyczne mogą występować w każdej ciąży.

Z tego powodu też wskazany test jest zalecany wszystkim kobietom, niezależnie od ich metryki i ryzyka genetycznego. Każda przyszła mama, która ma zapytania co do testu może kontaktować się z obsługą placówki oraz zapisać na test. Cennik za test opublikowany jest na witrynie internetowej. Badanie takie jak test NIFTY często jest stresujące dla pacjentki, aczkolwiek wtedy gdy będzie ona pod opieką Blumedica, będzie miała powody wyłącznie do zadowolenia. Ośrodek z Poznania ma specjalizację w prowadzeniu ciąż, również takich z zagrożeniem. Interdyscyplinarna pomoc położnicza wynika z tego, że ginekolodzy ciągle podnoszą umiejętności.

Badania genetyczne dla kobiet w ciąży są przeprowadzane dokładnie, a kobiety, które w nich uczestniczą mają przekonanie, że będą doskonale otoczone troską. Szczegóły w temacie testu oraz informacje organizacyjne opublikowane są na stronie placówki.